Ви тут:

Олександру Кобі зібрали кошти на лікування та реабілітацію

Анна Ютченко

10 липня у арт-пивниці «Сто доріг» відбулися благодійні читання на підтримку Олександра Коби, полтавського активіста.

Вечір розпочався майже вчасно — о 18:40, коли зал у «Сто доріг» виявився заповненим дощенту. Незрівнянна ведуча — Олена Маляренко — прибула прямісінько з Кременчука, відклавши всі справи, щоб підтримати Олександра та допомогти друзям-поетам провести захід. Саме Олена стала ініціатором ідеї зробити протягом читань плакат із побажаннями для госпіталізованого Олеся Коби.

Ведуча - Олена Маляренко

У благодійнику взяли участь полтавські поети та музиканти. Цікаво, що для деяких з них цей вечір став дебютом. Хочеться відзначити, що поезія молодих митців звучала анітрохи не гірше, ніж вірші досвідченіших учасників НМО «Magnum Opus». Це, мабуть, свідчить про те, що полтавська молодь із року в рік стає все більш талановитою. По-новому і водночас дуже знайомо лунали вірші Анни Єгорової, яка буквально на півгодини втекла з роботи на читання, Іри Мисник і Анни Ютченко, які мало не вдвох організували весь захід, Дениса Стерна, Андрія Коновалова та Містера Коржика, які цього дня вирішили бути незвично серйозними.

Гурт Ясен Світ

Серед музикантів важко виділити фаворитів, адже кожен гурт і кожен музикант зокрема так чи так викликали вир оплесків: чи то Богдан Матвійчук, який того дня мав ще один концерт і все одно захотів виступити на благодійному вечорі, чи то гурт «Ясен світ», хлопці з якого вже під час концерту запропонували зіграти, чи Марина Зевако та Ігор Дехнич, які божественно виконали пісню «Зелений чай», і котрі вже не вперше і, є надія, не востаннє грають на одній сцені з мистецьким об’єднанням, чи Тетяна Собакар та Даша Новікова, яких наприкінці викликали на біс, хоч концерт і так затягнувся.

Ігор Дехнич та Марина Зевако

Упродовж усього вечора між глядачів блукав зошит, до якого кожен міг записати побажання Сашкові. У ньому залишилося лише кілька порожніх сторінок. Віримо, що хороші слова також допоможуть хлопцю швидше стати на ноги.

Наприкінці благодійника Олю Цвігуненко, яка займається збором коштів для лікування Олександра, покликали на сцену, і вона розповіла, як зараз почувається юнак. На завершення дівчина додала, що разом з зібраними цього вечора грошима — а це 2626 грн. — Олесь тепер має все, що йому треба для реабілітації. 

Такою позитивною нотою і завершився вечір. Після схожих подій хочеться радіти, бо вони повертають віру в людину.

 

Молоді таланти. Інна Дем'янко

 

Молоді таланти. Ксенія Янко

 

Організатори передають гроші Олі Цвігуненко

 

Тетяна Собакар та Настя Вільчинська

Катя Кролевська

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту