Ви тут:
Суспільство 

На Полтавщині поховали 25-річного учасника АТО

8 липня у селі Пузикове Глобинського району відбулися похорони Руслана Рущака, який загинув при виконанні військового обов’язку під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Народився Руслан Рущак 3 січня 1988 року у Міжгірському районі Закарпатської області. З 1993 року проживав на Глобинщині. Закінчив школу, працював у ТОВ Агрофірма «Пузиківська», проходив строкову службу в Українській армії.

На початку квітня Руслан був мобілізований до Збройних сил України та направлений для участі в антитерористичній операції.

4 липня блок-пост, на якому ніс службу Руслан Рущак разом із своїми бойовими товаришами, був обстріляний терористами із мінометів.

Провести в останню путь, попрощатися з Русланом зібралися рідні і близькі, друзі, односельці. Віддати шану загиблому герою прибули голова обласної ради Петро Ворона, голова районної ради Віталій Харченко, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Бондарь.

Учасники траурного мітингу говорили про те, що Руслан був доброю людиною, хорошим сином і братом, а ще – справжнім патріотом, любив Україну і вважав за необхідне захищати її від терористів.

Полтавська обласна рада

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту