Ви тут:

На Лубенщині планують відновити Пулинське водосховище

Пулинське водосховище, що в Лубенському районі, планують відновити.  

Як повідомили в Лубенській РДА, створене для резервного запасу води, що забезпечувало сталий розвиток усіх галузей сільського господарства, водосховище у Пулинцях тривалий час було стратегічним об’єктом. З часом воно втратило не лише своє значення, але й привабливий зовнішній вигляд й нині віддалено нагадує прославлене водосховище.

Мешканці Ісковецької сільської ради не втрачають надії щодо відновлення головного водного об’єкта цієї частини району. Питанням особливо переймається сільський голова Ісковецької сільської ради Микола Романюта. Усі варіанти відновлення водосховища давно прораховує голова райдержадміністрації Роман Сидоренко. Попередня розмова відбулася під час наради з питань відновлення водосховища за участю голови райдержадміністрації Романа Сидоренка, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ігоря Нестеренка, сільського голови Ісковецької сільської ради Миколи Романюти, начальника відділу капітального будівництва Анатолія Коваленка та представників Хорольського міжрайонного управління водного господарства.

15 липня очільник Лубенського району здійснив робочу поїздку в Пулинці з метою ґрунтовного вивчення питання. Землевпорядник сільської ради Володимир Міщенко розповів, що площа водного плеса складає 156 гектарів, 74, 6 з них знаходяться на території Лубенського району, решта на території Оржицького району, наповнення водосховища здійснювалося з річки Сліпорід, для його заповнення необхідно 2-3 мільйони кубів води.

Це питання голова райдержадміністрації Роман Сидоренко порушив перед керівництвом Оржицького району. Разом з головою Оржицької райдержадміністрації Віктором Симоненком та головою районної ради Володимиром Карловим обговорили можливі шляхи відновлення водосховища. Керівники обох районів дійшли висновку, що позитивний результат вплине на розвиток економіки та покращить загальний екологічний стан території сусідніх районів, дасть змогу створити потужне рибне господарство й забезпечити внутрішній ринок рибою, запровадити технологію крапельного зрошення,  у перспективі стати поштовхом для розвитку тваринництва та облаштування баз відпочинку.

 

 

Перейти до вмісту