Микилківська сільська рада знає як краще децентралізувати владу
Учора, 17 липня, голова Котелевської районної ради Володимир Довгуша здійснив робочу поїздку у Микилківську сільську раду та взяв участь у роботі сесії сільської ради.
У ході пленарного засідання депутати прийняли рішення про затвердження кошторису витрат на ремонт Тернівського сільського клубу, затвердили Програму оздоровлення дітей, виділили субвенцію районному бюджету на підвіз дітей та розглянули ряд земельних питань.
Також було обговорено проект змін до Конституції України. Депутати підтримали ідею децентралізації влади, що, на їхню думку, дасть поштовх до розвитку територіальних громад, повідомили у Полтавській обласній раді.
Разом із тим, вони запропонували визначити пілотним певний регіон України, в якому провести експеримент щодо передбачених змін, звернути увагу на фінансову спроможність громад та проводити реформу поетапно.