Ви тут:
Освіта 

Керівників ВНЗ попереджають про відповідальність за несвоєчасну видачу документів про вищу освіту

До Міністерства освіти і науки України надходять численні звернення випускників вищих навчальних закладів щодо неотримання ними дипломів про вищу освіту або додатків до них.

Мають місце випадки необґрунтованої відмови у видачі документів про вищу освіту, затримка строків видачі документів з метою збереження контингенту студентів. Крім того, зросла кількість помилок у дипломах і додатках до них та відмов у їх своєчасному виготовленні.  

У зв’язку з цим, Міністерство освіти і науки вимагає від керівників вищих навчальних закладів безумовного дотримання законодавства та конституційних прав випускників вищих навчальних закладів у частині вчасного отримання ними документів про здобуття вищої освіти наступних освітньо-кваліфікаційних рівнів (лист МОН від 15.07.2014 № 1/9-360).

Міносвіти попереджає керівників вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації про персональну відповідальність за несвоєчасну видачу  випускникам документів про здобуту вищу освіту. Видача передрукованих документів про вищу освіту повинна відбуватися протягом п’яти днів з дня подачі відповідної заяви випускником.

kmu.gov.ua

Перейти до вмісту