Ви тут:

Медики розказали полтавцям правила поведінки на пляжі

Для того, щоб відпочинок на воді приніс тільки задоволення, необхідно дотримуватись певних правил, які надали медичні працівники Полтави.

1  Купайтеся там, де безпечно! Для відпочинку обирати водойми, на яких офіційно дозволено купання та облаштовані пляжі. Будьте уважними, звертайте увагу на попереджувальні знаки. Не дозволяйте купатись своїм дітям та друзям, якщо поблизу встановлено попереджувальний знак «Купатися заборонено!».
2  Діти! Звертайтеся до батьків!
3  Батьки, проводьте бесіди з дітьми, не відпускайте неповнолітніх дітей купатись самих або в компанії однолітків.

4  Найбільш сприятливою для купання є безвітряна, сонячна погода з температурою повітря 22 С  та води не менше 18 С.
5  Найкращий час для засмаги – ранок (до 11.00) або вечір (після 17.00), коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання.
6  Використовуйте сонцезахисний крем.
7  Пийте побільше води. Нормою буде 10-15 склянок води для дорослого, якщо ви цілий день перебуваєте на пляжі.
8  Вживайте чисту питну воду з упорядкованих джерел водопостачання або бутильовану.
8  Беріть з собою продукти, які швидко не псуються .
9  Дотримуйтесь заходів особистої гігієни. Перед вживанням їжі та після відвідування вбиральні ретельно мийте руки водою з упорядкованих джерел водопостачання.
10  Після тривалого перебування на сонці, не пірнайте у воду з розбігу, заходьте поступово, можна спочатку змочити тіло водою. Різка зміна температури дуже небезпечна для людського організму, особливо для людей з хворим серцем.
11 Під час купання у відкритих водоймах намагайтеся не ковтати воду. Не рекомендується купатися за наявності на тілі подряпин, потертостей та інших пошкоджень шкіри та слизових оболонок.
12  Плавати у воді треба не більше 20 хвилин.
13  Якщо ви у воді відчуваєте, що втрачаєте сили, або тіло зводять судоми, чи ви побачили потопаючого, a самі не вмієте плавати, не соромтеся, кличте на допомогу!

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту