Ви тут:

КПУ можуть заборонити уже через 10 днів

Окружний адміністративний суд Києва 24 липня розпочне розгляд позову Міністерства юстиції про заборону діяльності Комуністичної партії України, повідомляє Укрінформ.

Як зазначається, засідання розпочнеться о 10:00, позов розглядатиме суддя Любов Маруліна.

Нагадаємо, 8 липня Мін’юст подав позов до суду з проханням заборонити КПУ.

За інформацією міністра юстиції Павла Петренка, у разі позитивного рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо заборони Компартії в Україні буде заборонена і вся символіка КПУ.

Він також повідомив, що в матеріалах справи доказова база, долучена до цього позову, нараховує близько 129 аркушів письмових доказів та відеоматеріалів, наданих правоохоронними органами.

Наприклад, там зібрано інформацію, яка вказує на безпосередню причетність представників Комуністичної партії України до дій, які згодом призвели до анексії Кримського півострова Російською Федерацією. Також є матеріали, які можуть довести участь Комуністичної партії України в наданні підтримки сепаратистам, зокрема, поставками озброєння і наданням фінансової допомоги терористичним угрупованням на південному сході країни.

Комуністична партія України, очевидно, причетна також і до проведення терористичних референдумів у Луганській і Донецькій областях. До того ж, судячи з інформації, отриманої від Петренка, є навіть документальні підтвердження безпосередньої участі представників Комуністичної партії України в активних воєнних діях, спрямованих проти українських військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

Перейти до вмісту