Ви тут:

Котелевці поскаржились Вороні на керівника центру соцобслуговування

203 228 (Custom)Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у Диканський, Зіньківський та Котелевський райони та провів особистий прийом громадян.

Звернення громадян здебільшого стосувалися вирішення соціальних питань – проплати коштів через відділення Державного казначейства, фінансування загальноосвітніх шкіл, орендних відносин, опалення комунальних закладів, ремонту доріг, освітлення вулиць, будівництва водогону, розвитку фізичної культури і спорту, забезпечення населення скрапленим газом, виведення населених пунктів за межі ландшафтного парку, повідомили у прес-службі Полтавської облради.

У Диканьці болючою проблемою влади та громади є завершення капітального ремонту покрівлі гімназії імені М.В.Гоголя. Через відсутність коштів на ремонт м’якої покрівлі, стеля та стіни спортзалу, актового залу, бібліотеки, інших приміщень зазнали руйнування, що зумовило загрозу життю і здоров’ю учнів та працівників школи.

У Котелевському районі Петру Вороні довелося вислухати не одне нарікання на відсутність соціальних послуг, які зобов’язаний надавати територіальний центр соціального обслуговування, недоброзичливе ставлення керівника центру до одиноких непрацездатних громадян.

Усього голова обласної ради прийняв 26 громадян. Наразі він дав доручення відповідним службам та зобов’язав їх доповісти про реагування на запити громадян.

Також Петро Ворона завітав до Опішнянської туберкульозної обласної лікарні. Він оглянув палати, лабораторію, харчоблок, поспілкувався з медпрацівниками та хворими, цікавився умовами перебування пацієнтів, їхнім лікуванням, медикаментозним забезпеченням. Голова обласної ради звернув увагу головного лікаря Лариси Уграновської на обов’язкове дотримання правил безпечної роботи медичного персоналу лікарні.

Насамкінець Петро Ворона побував в одному із найкращих сільгосппідприємств області – СВК «Батьківщина» Котелевського району, яке очолює Герой України, депутат обласної ради Олександр Коросташов, та ознайомився з його роботою.

У розмові з Петром Вороною громадяни не оминули й питання матеріально-технічного забезпечення земляків, мобілізованих у Збройні Сили України для участі в АТО. Люди говорили про важливість об’єднання та координації зусиль влади та громадськості для підтримки належного рівня забезпечення полтавців засобами захисту, одягом, взуттям, предметами першої необхідності.

203 166 (Custom)

 

203 211 (Custom)

Перейти до вмісту