Ви тут:

Євросоюз слідом за Сполученими Штатами Америки запроваджує нові санкції проти Росії

Глави держав та урядів Європейського Союзу прийняли рішення про розширення санкцій проти Росії

Штрафні заходи запроваджуються проти низки підприємств та організацій, які загрожують територіальній цілісності України, повідомляє Еспресо.TV, з посиланням на Deutsche Welle 

На саміті в Брюселі у середу, 16 липня представники 28 країн ЄС домовились про поширення штрафних заходів, що торкнуться російських компаній, державних діячів, а також організацій, дії яких підривають суверенітет і територіальну цілісність України. Список компаній, які підпадатимуть під санкції ЄС, Єврокомісія складе до кінця липня. Крім того, Євросоюз заборонив Європейському інвестиційному банку та Європейському банку реконструкції і розвитку фінансувати нові інвестпроекти у Росії.

Рішенням саміту міністрам закордонних справ ЄС доручено вивчити питання, яких олігархів чи їхні підприємства можна включити до санкційного списку. Йдеться про покарання тих, хто підтримує російських можновладців, які причетні до анексії Криму чи активно сприяли їй.

Євросоюз також перегляне низку двосторонніх та регіональних програм з Росією щодо можливості призунення їхнього фінансування.

Перейти до вмісту