MENU

Блоги

Обласне комунальне інформаційне агенство Новини Полтавщини

Як працюють онлайн-запити у МОН?

Е-урядування дозволяє громадянам все швидше та повніше отримувати інформацію та послуги. В рамках проекту «Під громадським контролем: моніторинг публічних закупівель у Полтавській області» підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» проводиться моніторинг публічних закупівель у сфері освіти в Полтавській області. АЦ «Бюро економічних та соціальних досліджень» для проведення звірки інформації про кількість навчальних закладів у Полтавській області направив запити до Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА та МОН.

На веб-сайті МОН ми скористалися онлайн-формою для подання запитів (посилання тут). Окрім цього, пропонується ще кілька варіантів: традиційно поштою, телефоном, факсом, надіславши лист на електронну адресу.

З’ясувалося, що на сьогодні онлайн-форма не функціонує в повній мірі, тож через неї ваш запит не буде отримано. Цю інформацію вдалося отримати зателефонувавши у відділ звернень, на самому ж сайті про неполадки немає ніяких згадок. Тобто можна помилково надіслати запит через онлайн-форму і задуматися про неотримання інформації лише через тиждень. Маємо надію, що в найближчому часі сервіс полагодять або ж тимчасово закриють для уникнення помилок.