MENU

Блоги

Обласне комунальне інформаційне агенство Новини Полтавщини

Скільки у Полтавській області вищих навчальних закладів?

На наше здивування відповідь не є такою однозначною. Згідно даних Головного управління статистики в Полтавській області – 19 (12 І-ІІ та 7 III–IV рівнів акредитації). До вищих навчальних закладів статистика відносить університети, академії, інститути, консерваторії, коледжі, технікуми, училища тощо.

На запит АЦ “Бюро економічних та соціальних досліджень” Департамент освіти та науки Полтавської ОДА надав перелік державних та комунальних закладів освіти у Полтавській області. Згідно з цими даними, у Полтавській області існує 6 закладів III–IV рівня та 26 І-ІІ рівня. Найбільше закладів І-ІІ рівня у Полтаві – 10. 5 знаходяться у Кременчуці, 3 у Лубнах. ВИШі III–IV рівня акредитації зосереджені у Полтаві – аж 5 закладів, лише один – у Кременчуці. Звичайно, треба зважати на те, що частина закладів зареєстрована за межами області, є філіями тощо.
Дослідження проводиться в рамках проекту «Під громадським контролем: моніторинг публічних закупівель у Полтавській області» за підтримки МФ «Відродження».