Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубенській громаді переселенців старшого віку підтримує ГО “Твій Світ”

На поточному тижні понад 60 осіб похилого віку та переселенців старшого покоління взяли участь у стартових колах соціально – психологічної підтримки, що відбуваються у Лубенській громаді.

Організовує заходи громадська організація «Твій Світ» у співпраці з Лубенською публічною бібліотекою імені Володимира Малика та Територіальним центром соціального обслуговування виконавчого комітету Лубенської міської ради.

У складі мобільної бригади психологи й волонтери громадської організації разом з бібліотекарями працюють над проблемою ретравматизації. У колах підтримки беруть участь також і переселенці літнього віку, які втекли від реальних обстрілів і бачили смерті дорослих і дітей. Такий формат спілкування допомагає літнім людям поліпшити емоційний стан та отримати таку важливу в цей час підтримку й допомогу.

Активно допомагають турбуватися про літніх людей та у проведенні заходів працівники сільських філій бібліотек і місцеві волонтери старшого покоління. Зустрічі відбулися у Мгарському і Калайдинцівському старостинських округах Лубенської громади та місті Лубни.

Заходи проходять завдяки проєкту “Швидке реагування і допомога людям, які постраждали від націонал – соціалізму, в тому числі внутрішньо переміщеним особам похилого віку Лубенської громади” за підтримки Німецького фонду “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” у рамках програми «Ми поруч».

Марія Бойко

Фото: Лубенська міська рада

Система Orphus Поделиться на fb