Ви тут:
Суспільство Україна 

З 1 червня у кількох країнах Європи скасовують безкоштовний проїзд для українців

З 24 лютого, відколи російські війська напали на Україну, Європа не лише відкрила свої кордони, а й дозволила нашим біженцям безоплатно пересуватися країнами. Однак з 1 червня низка держав ЄС змінює правила користування громадським транспортом.

Як повідомляє Europa, у більшості країн право на безкоштовний проїзд для українців зберігається й надалі. Крім цього, особливих вимог немає – біженцям потрібно мати при собі український паспорт або безкоштовний квиток, який можна взяти у касах на вокзалі чи в кондуктора.

Проте деякі європейські держави частково скасовують вільний проїзд уже з 1 червня. Йдеться про Польщу, Швейцарію, Німеччину, Болгарію та Чехію. Для українців тут діятиме пільговий проїзд.
Наразі відомо, що українцям доведеться платити у міському транспорті Варшави. Щодо регіональних потягів компанії PKP Intercity, то лише певні напрямки залишаться безкоштовними.

Читайте також: Надав наказ обстрілювати населені пункти на Запоріжжі: російському генералу повідомлено про підозру

Якщо раніше біженці з України мали змогу подорожувати потягами PKP Intercity по всій Польщі, то з початку червня безоплатний проїзд буде лише на маршрутах до і від тих міст, які розташовані полько-українському кордоні (Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешів, Перемишль, Загоже, Ярослав та Жешув).

Система Orphus Поделиться на fb