Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

З наступного тижня школярі Пирятинської громади навчатимуться дистанційно

З наступного тижня школярі Пирятинської громади навчатимуться дистанційно

У закладах загальної середньої освіти Пирятинської громади запровадили дистанційне навчання.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

“Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 27.01.2022 року, з метою недопущення поширення гострих респіраторних захворювань, COVID-19 та мінімізації безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього процесу, учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти громади з 31 січня по 12 лютого переведено на дистанційну форму навчання”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначили, що директори спільно з педагогічним колективом приймуть рішення про перехід на дистанційну форму навчання учнів 1-4 класів та груп закладів дошкільної освіти.

У зв’язку з підвищеним рівнем захворюваності учасників освітнього процесу, за рішенням педагогічних рад закладів загальної середньої освіти з 31 січня освітній процес з використанням дистанційних технологій навчання розпочнуть учні 1-4 класів Березоворудської, Куріньківської, Теплівської, Давидівської шкіл. Продовжать навчання за дистанційною формою учні 2-А Пирятинського ліцею № 4, Великокручанський ЗДО „Колосок“.

Нагадаємо, регіональна комісія ТЕБ і НС рекомендувала запровадити дистанційне навчання для учнів 5-11 класів на два тижні – з 31 січня по 12 лютого. А у вишах і закладах фахової передвищої освіти – з 31 січня по 25 лютого.

Система Orphus Поделиться на fb