Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські підприємства модернізують фрегат “Гетьман Сагайдачний”

Українські підприємства модернізують фрегат “Гетьман Сагайдачний”

Державне підприємство “Дослідно-проєктний центр кораблебудування” уклало з Міністерством оборони контракт на здійснення комплексу ремонтно-модернізаційних робіт на фрегаті “Гетьман Сагайдачний”.

Підприємство розташоване у Миколаєві і входить до держконцерну Укроборонпром. Фрегат “Гетьман Сагайдачний” є флагманом Військово-морських Сил ЗСУ, пише 24 канал

Як повідомляють в Укроборонпромі, роботи здійснюватимуться у кілька етапів – від загальної оцінки технічного стану корабля до безпосереднього його ремонту та модернізації. Роботи подібного обсягу та складності для кораблів такого класу не виконувало жодне підприємство за весь період незалежності України.

“Саме тому для успішної реалізації проєкту ДПЦК кооперується з іншими українськими підприємствами – лідерами оборонно-промислового комплексу та суднобудування країни”, – пояснюють в Укроборонпромі.

Зокрема, до робіт долучаться “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування Зоря-Машпроєкт”, “Миколаївський суднобудівний завод”, “Суднобудівельно-судноремонтний завод Нібулон” та інші.

 

Система Orphus Поделиться на fb