Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському районі дві громади працюють над створенням індустріальних парків

У Полтавському районі дві громади працюють над створенням індустріальних парків

У Полтавській області триває робота щодо створення і облаштування індустріальних парків, які в майбутньому можуть стати місцем інвестицій в регіон. 

Раніше повідомлялось, що у 13-ти громадах Полтавщини виділили потенційні земельні ділянки для створення індустріальних парків. Нині вже дві громади у Полтавському районі вже працюють над створенням індустріальних парків та ведуть роботу щодо підготовки відповідних документів. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук заступник голови Полтавської ОДА Максим Калінін. 

“Два дні поспіль, 12 та 13 січня, у складі робочої групи зі сприяння утворенню на території  Полтавської області індустріальних парків  разом з представниками керівного складу територіальних громад оглядали потенційні майданчики під майбутні індустріальні парки. Маємо перспективи зареєструвати в Мінекономіки України індустріальні парки вже до початку літа, та мати можливість отримати державну підтримку на їх облаштування уже цього року”, – написав Максим Калінін. 

Індустріальні парки, які внесені до Реєстру індустріальних парків, можуть отримати, зокрема:

-фінансування для облаштування за рахунок Державного фонду регіонального розвитку; 

-фінансування для облаштування та забезпечення будівництва об’єктів суміжної інфраструктури (автомобільних шляхів, ліній зв’язку, засобів тепло-,газо-, водо- та електропостачання, інженерних комунікацій тощо) відповідно до Закону України “Про індустріальні парки”;

-повну або часткову компенсацію відсоткової ставки за кредитами (позиками) відповідно до Закону України “Про індустріальні парки”. 

Система Orphus Поделиться на fb