Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві готують відкриту конференцію до 180-річчя Миколи Лисенка

У Полтаві готують відкриту конференцію до 180-річчя Миколи Лисенка

Обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва та культури за сприяння Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації готують Відкриту регіональну конференцію до 180-річчя видатного композитора й земляка Миколи Віталійовича Лисенка в рамках фестивалю музичного мистецтва «І струни Лисенка живії…».

Організатором Відкритої регіональної конференції є Обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва та культури та Полтавський фаховий коледж мистецтв імені М. В. Лисенка.

В програмі два тури – 28 лютого відбудеться спілкування з учнями старших класів шкіл та студентами мистецьких коледжів, а 21 березня для обговорення зберуться викладачі мистецьких шкіл, коледжів, ліцеїв.

Планують висвітлити такі напрямки: мистецька Полтавщина та тенденції її розвитку в контексті лисенківських традицій; видатна особистість М.Лисенка та його діяльність; вплив українського фольклору на композиторський стиль М.Лисенка; учні та послідовники М.Лисенка в різних напрямках музичної діяльності; М.Лисенко та творчість видатних діячів літератури 19-20 ст.; різноманітні жанрові напрямки творчості М.Лисенка; становлення музично-драматичного театру і музичної освіти в Україні.

Форма участі – дистанційна. Час виступу – до 15 хв. Конференція буде проводитися на платформі Google Meet. Посилання на конференцію буде розіслано на електронну пошту, вказану у заявках, напередодні конференції. Доповідачі можуть виступати як в режимі online, так і надавши організаторам відео зі своєю доповіддю. Усі учасники конференції отримають сертифікат, в якому буде вказано форму участі – слухач або доповідач, програму конференції, збірку тез (в електронному вигляді PDF).

Для участі у конференції необхідно:

– подати заявку учасника учня старших класів мистецьких шкіл, ліцеїв та студентів мистецьких коледжів – з 1 до 14 лютого 2022 року (Додаток 1);

– подати заявку учасника викладача мистецьких шкіл, коледжів, ліцеїв – з 21 лютого до 4 березня 2022 року (Додаток 2)

– надіслати текст статті (оформлений відповідно до вимог (Додаток 3) не пізніше зазначеного вище терміну на електронну адресу poltavametod@ukr.net;

– розмістити відеозапис (горизонтальний) виступу на власному каналі YouTube;

посилання на розміщене відео надіслати разом із заявкою та текстом статті на електронну адресу poltavametod@ukr.net.

У день проведення конференції учасники:

– особисто презентують свою роботу шляхом участі у Google Meet – конференції (можливе використання слайдматеріалів (музичні та відео ілюстрації можуть бути  представлені лише у вигляді посилання на YouTube у чаті конференції);

– або надають право організаторам конференції демонструвати запис виступу.

Всі деталі на сайті ОМКНЗКМ за посиланням.

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb