Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У 2021 році на Полтавщині провели 150 перевірок дотримання правил карантину у громадському транспорті

У 2021 році на Полтавщині провели 150 перевірок дотримання правил карантину у громадському транспорті

За 2021 рік проведено 150 перевірок транспортних засобів на відповідність дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів у Полтавській області.

Джерело: Полтавська ОДА

Обласна робоча група здійснювала контроль на автобусних зупинках та автостанціях  в межах території Полтавської області.

За 2021 рік було перевірено близько 5000 транспортних засобів та складено 265 актів.

Особлива увага робочої групою приділялася дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19):

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

–  наявність у водія респіратора або захисної маски;

– кількість пасажирів не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Разом з тим, проводилися перевірки дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів; технічного стану; комплектності, зокрема наявності в належному стані аптечок і вогнегасників.

Система Orphus Поделиться на fb