Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Олександр Мамай висловився про долю “Вічного вогню” у Полтаві

Олександр Мамай висловився про долю “Вічного вогню” у Полтаві

Голова Полтавської громади Олександр Мамай заявив, що “поки він буде міським головою “вічний вогонь” на Монументі Слави буде постійно.

Про це він зазначив у програмі “Поговоримо”, яку опублікували 21 січня  у його телеграм-каналі. 

“Що стосується мене особисто: я народився в 1968 році, і коли мені було сім – вісім років, мене мій батько водив кожного року на День перемоги 9 травня до Монументу Слави і там завжди був “вічний” вогонь. І, я думаю, що наші діди, наші прадіди зробили для нас стільки, що ми зобов’язані знайти ці кошти, щоб “Вічний” вогонь був постійним символом пам’яті тих наших пращурів які вибороли перемогу. Нехай це зі сльозами на очах, але це величезне свято. Тому доки я буду міським головою, “вічний вогонь” буде на Монументі Слави постійно”, – заявив Олександр Мамай.

Читайте також: На сайті Полтавської міськради з’явилась петиція про відмову від використання газу для “Вічного вогню”

Нагадаємо, торік на оплату газу для спалювання на двох монументах “Вічного вогню” було витрачено 300 тис. грн. В бюджеті Полтави на 2022 рік передбачено відповідно 1 млн 200 тисяч гривень.

Раніше депутат міської ради Полтави Юлія Городчаніна провела опитування щодо доцільності функціонування “Вічного вогню”.

Система Orphus Поделиться на fb