Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Жіноче підприємництво: ініціативних полтавок запрошують до участі в бізнес-форумі

26 серпня відбудеться бізнес-форум «Жіноче підприємництво у м. Полтава: стан і перспективи розвитку».

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Провідні бізнес-тренери Полтави розкриють практичні аспекти бізнес-планування, секрети ефективного бізнес-менеджменту, особливості організації обліку на сучасному підприємстві. Крім того, учасниці дізнаються як адаптувати бізнес до цифрового середовища, ознайомляться з процесом організації електронної комерції, отримають практичні навички створення унікального бренду для власного бізнесу.

Бізнес-форум ініційований Департаментом економіки і інвестицій Полтавської міськради, Благодійною організацією «Світло надії» та авторським колективом (Тетяною Юрченко, Вітою Клименко, Світланою Туль, Ольгою Шкурупій).

Захід пройде в рамках реалізації грантового проєкту «Підвищення впливу жінок у розбудові місцевого економічного розвитку як запорука успішної реалізації гендерної політики м. Полтави» за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ).

Усі учасниці отримають сертифікати. Для участі у безкоштовному бізнес-форумі та отримання індивідуального запрошення необхідно заповнити та надіслати електронну заявку за посиланням: https://cutt.ly/ldUCxt4 до 20 серпня (включно). Відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі, кількість місць обмежена.

Система Orphus