Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Побиття матері та знущання з жінки з дітьми: на Полтавщині патрульні зупинили два випадки домашнього насильства

11 серпня, близько 22-ї години, Кременчуцьким патрульним надійшов виклик, що 36-річний чоловік вчиняє домашнє насильство відносно своєї матері.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Кременчука.

Інший виклик патрульні отримали близько 23-ї години. На провулку Веселому знаходиться жінка з двома малолітніми дітьми та не може потрапити до власного помешкання. 47-річний чоловік, перебуваючи в п’яному вигляді, ображає та не впускає її додому.

В обох випадках охоронці порядку затримали чоловіків та склали протоколи ч.1 ст.173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису), які будуть скеровані до суду.

“Не забувайте, що в силах кожного зробити найелементарніше для подолання домашнього насильства — зателефонувати на лінію 1️0️2️ у випадку, якщо ви стали жертвою чи свідком таких дій. Не замовчуйте факт скоєння насильства! Також можете скористатись поліцейським чат-ботом #ДійПротиНасильства (@police_helpbot), який надає максимально вичерпну інформацію про домашнє насильство, підтримку та допомогу в цьому питанні. Пам’ятайте, про це не можна мовчати, це не можна ігнорувати!”, – йдеться у повідомленні.

Фото: “Громадський простір”

Система Orphus