Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Досвідчений та амбітний: “Кремінь” очолить зірковий ексфутболіст “Динамо” та збірної України

Олександр Головко очолить команду з Кременчука.

Про це фахівець розповів журналістам ТРК “Футбол”.

Головко повертається до тренерської роботи після дворічної перерви. Раніше Олександр очолював збірні України U-16, U-17, U-18, U-19 і U-20. Останнім місцем роботи Головко була національна команда U-21, яку він тренував з 2015-го по 2018-й роки.
Головко розпочав кар’єру футболіста 1991 року у команді «Таврія» (Сімферополь), у складі якої 1992 року став першим чемпіоном незалежної України. 1995 року перейшов до київського «Динамо», у якому відразу почав стабільно виходити в основному складі команди, а за деякий час отримав капітанську пов’язку.

Почавши поступово втрачати місце в основному складі «Динамо», 2004 року прийняв пропозицію продовжити кар’єру в Китаї, де провів півсезону, захищаючи кольори клубу «Циндао Етсонг». Повернувшись до України на початку 2005 року приєднався до свого «рідного» клубу — «Таврії», у складі якої провів останні півтора сезони своєї кар’єри гравця.
Усього в чемпіонатах України провів 319 матчів, чим забезпечив собі місце у символічному клубі Олександра Чижевського — групі українських футболістів, що відіграли понад 300 ігор у вищій лізі (Прем’єр-лізі) українського чемпіонату.

Читайте також: Спокуслива та впевнена: відома українська легкоатлетка стала футбольним тренером

Освіту за фахом «Тренер з футболу і вчитель фізичної культури» отримав у Національному університеті фізичного виховання і спорту України у 2000 році.
По завершенні ігрової кар’єри у 2006 році зайняв посаду асистента тренера юнацької збірної України з юнаків 1990 р.н. З наступного року — старший тренер юнацької збірної з юнаків 1992 р.н.

Фото Олега Дубини.

Система Orphus