Ви тут:

У Полтаві працюють над створенням Молодіжного центру

Сьогодні під час засідання 35 сесії Полтавської міської ради народна депутатка Марина Бардіна звернулася до Полтавської міської ради з проханням підтримати ідею створення у місті Молодіжного центру.

“Я вітаю петицію, зареєстровану полтавкою Юлією Городчаніною, щодо створення Молодіжного центру у Полтаві. Нам, дійсно, не вистачає потужної молодіжної політики. Хочеться якомога більше залучення молодих людей до контролю за нами, за вадою. Дякую, що молодь докладає до цього зусиль. Я дуже прошу міську владу підтримати ініціативу створення молодіжного центру у Полтаві, розглянути можливість виділення допомоги та приміщення. Тобто – допрацювати свою каденцію і вийти з позитивним результатом щодо молодіжної політики. Я вдячна кожному депутати, якій долучиться до того, щоб Молодіжний центр у Полтаві відбувся”, – сказала вона.

На це в.о. міського голови Полтави Олександр Шамота зауважив, що вітає таку ініціативу молоді. Проте починати процес створення Молодіжного центру, додав він, потрібно з іншого.

“Зараз розробляються положення майбутнього Молодіжного центру. Саме з цього слід починати роботу. А не з приміщення та грошей”, – сказав Олександр Шамота.

Система Orphus