Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевіряють дитячі садочки на готовність до відкриття

У Полтаві почали підготовку до відкриття дитячих садочків, згідно із останніми ухваленими пом’якшеннями карантинного режиму.

Відповідно до постанови уряду, із 25 травня дозволяється відвідування закладів дошкільної освіти. Проте, відповідне рішення ще має прийняти комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, повідомляють у пресслужбі Полтавської міської ради.

Попри поновлення роботи дитячих садочків, до їх звичного режиму функціонування вносять певні корективи: вихователі і працівники мають носити маски, у закладах впроваджене обов’язкове вимірювання температури, наявність антисептиків, постійне прибирання й уникнення активностей та ігор з персональними контактами тощо. Ці умови стосуються закладів усіх форм власності: і державних, і приватних.

22 травня заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко разом з представниками управління освіти відвідали міські дошкільні заклади освіти, аби перевірити, чи готові вони приймати дітей.

Зокрема, були проінспектовані дитячі садочки №43 “Дзвіночок”, № 13 “Сонечко” та № 55 “Незабудка”.

Наразі заклади адаптують свої приміщення до змін у роботі, тимчасово відмовляються від традиційних іграшок, звичних зустрічей дітей та реорганізовують навчально-виховний процес, відповідно до рекомендацій МОЗу задля комфортного та безпечного перебування дітей у закладах.

Також працівники дитсадочків призвичаюються до нових умов роботи, попри це готові дотримуватися всіх вимог та обмежень.

Директори садочків продемонстрували, як планують проводити температурний скринінг дітям та вихователям, де знаходитимуться антисептики для обробки рук та одноразові рушники. А також показали незвичні дитячі групи без килимків та м’яких іграшок. Окрім цього, на території кожного садочку зробили відповідну розмітку у разі черги при ранковій зустрічі дошкільнят.

Заступниця міського голови Тетяна Юрченко наголошує, що зараз надзвичайно важливо забезпечити максимальне виконання рекомендацій профільного Міністерства та якісно підготувати садочки до відновлення роботи:

“Усе, що залежить від місцевої влади та закладів дошкільної освіти, ми поступово виконуємо. Залишилося поставити засоби захисту, які ми уже придбали. А також усі садочки будуть забезпечені безконтактними термометрами. Окрім цього, ми додатково взяли аналіз води, адже садочки не працювали більше двох місяців. Зараз чекаємо на результати. Тож, після дозволу відповідної комісії ТЕБ і НС та висновків лабораторних досліджень, ми зможемо відкрити дитячі садочки”, – підсумувала Тетяна Юрченко.

Система Orphus