Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У полтавських храмах молилися за сім’ю

22 вересня в усіх храмах Православної Церкви України, в тому числі й у Полтаві, відслужили молебні за мир і злагоду в українських родинах, за здоров’я батьків та дітей.

“Наступного дня після свята Різдва Пресвятої Богородиці Православна Церква вшановує пам’ять Її батьків – святих Іоакима та Анни, родина яких є зразком подружньої вірності, благочестя, надії на Бога, – пояснив очільник ПЦУ митрополит Епіфаній. 

Як відомо з церковного передання, праведне поружжя довго не мало дітей, проте не впали у відчай, а з надією та смиренністю невтомно молилися Господу, просячи Його благословіння, і отримали велику нагороду, ставши батьками у досить похилому віці. В день їхньої пам’яті, 22 вересня, Православна Церква України рішенням Священного Синоду вирішила відзначати День молитви за сім’ю. 

“Проситимемо, щоби милостивий Бог, молитвами Пресвятої Богородиці, святих праведних Богоотців Іоакима і Анни та всіх святих, зберіг і захистив українські сім’ї від ненависті та безвір’я, від егоїзму та насилля, від важких випробувань і поневірянь, навчив прислухатися один до одного та будувати родинні стосунки на заповідях Євангельської Правди”, – наголосив Епіфаній.

поширити новину: