Ви тут:
Суспільство 

Заощаджує великі гроші: в Україні почали продаватися автономні будинки

За словами творців, у будинках PassivDom можна жити без підключення до центральних мереж, вони працюють на сонячній енергії і споживають в 20 разів менше енергії, ніж звичайний будинок.

Про це повідомляє ain.ua.

Компанія запустила в Україні франшизу по збірці і продажу таких автономних будинків. Сама PassivDom не займається виробництвом, вона проектує будинки, інженерні системи, технічні рішення для них.

Компанія-франчайзі PassivDom отримує замовлення на будинки, передає їх PassivDom, вони збирають готові комплектуючі в контейнер, відправляють партнеру-франчайзі, чиїх співробітників раніше вже навчили збирати та обслуговувати такі будинки.

Збірка поки буде йти маленькими партіями: по 5-6 будинків на місяць. Точні ціни на будинки оголосять пізніше, але в Україні вони стартують з $ 40 000.

Такий будинок не підключається до центральних енергомереж або газо-, водопостачання. У ньому є меблі, кухня з побутовою технікою, вентиляція з рекуператором, тепловий насос, камера і термостат Nest, інтернет, дверний замок зі сканером відбитку пальців і т.д. У будинку працюють 24 інженерні системи, в тому числі: контроль якості повітря, контроль якості води зі зворотним осмосом і мінералізацією, адаптивна система освітлення. Управляти будинком можна через мобільний додаток.

поширити новину: