Невдалий дебют Косовського: «Карпати» знову розгромили «Ворсклу»

За два останні матчі чемпіонату полтавці пропустили вісім «сухих» м’ячів від львів’ян.
23-й тур УПЛ розпочався грою у Львові, де тамтешні «Карпати» приймали «Ворсклу», гра якої останнім часом бажає кращого. У пам’яті полтавських фанатів ще залишається розгром «зелено-білих» на початку року, коли львів’яни несподівано для багатьох розгромили команду ще Василя Сачка. Здавалося, прихід Віталія Косовського має надихнути гравці на покращення власної гри, однак у Львові господарі поля знову були кращими.

Гольова феєрія розпочалася на 26-й хвилині, коли Мар’ян Швед відмінною передачею знайшов Крістіана Понда, який легко переграв Богдана Шуста – 1:0.
Через 13-ть хвилин все той же Швед забив свій перший гол у матчі: зорієнтувався у чужій штрафній та відправив м’яч у порожній кут воріт – 2:0.

Після перерви «Карпати» оформили розгром полтавців. Спочатку все той же Швед отримав відмінну передачу з глибини та перекинув кіпера «Ворскли», а згодом Йода реалізував призначений 11-метровий – 4:0.
Дебют Віталія Косовського на посаді головного тренера «Ворскли» виявився невдалим.