Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Жителька Лубен візьме участь в конкурсі Miss Universe Plus Size на Карибських островах

Вперше лубенка Міла Кузнецова візьме участь в конкурсі Miss Universe Plus Size, який відбудеться 20 квітня на Карибських островах.

Plus Size модель Міла Кузнецова вперше представить Україну на конкурсі Miss Universe Plus Size, який відбудеться на острові Сент-Вінсент, інформує газета “Лубенщина”. У рамках п’ятиденної програми лубенка буде змагатися в конкурсах дефіле в купальниках, дефіле в національному костюмі, вечірній сукні, продемонструє один із своїх талантів. Зокрема, виконає танець під латиноамериканські ритми. Зараз вона проходить інтенсивну підготовку з учителем танців, відпрацьовує рухи.

Конкуренція висока – представниці двох десятків країн братимуть участь у конкурсі. Ставка робиться на колорит та унікальну зовнішність.

Зараз всі сили кинуті на участь в цьому конкурсі, а це аксесуари, костюми, заняття танцями. Такого тісного графіку у Міли ніколи не було.

«Дякуючи Інстаграму та маючи 400 тисяч підписників, можна розраховувати на допомогу людей, так вони швидше ідуть на контакт»,  – ділиться учасниця проекту «модель ХL» на каналі «1+1».