Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Завтра у Кременчуці відключать опалення

У зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря, сьогодні виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 05.04.2019 № 466 «Про закінчення опалювального періоду 2018-2019 років у місті Кременчуці».

Відповідно до цього рішення, з 9 квітня буде завершено опалювальний період  і для лікувальних, дошкільних та навчальних закладів і житлових будинків згідно з додатком. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

У житлових будинках (крім тих, що технологічно неможливо окремо відключити без об’єктів соціальної сфери) та іншим споживачам з централізованим опаленням подачу теплоносія припинили з сьогоднішнього дня, 8 квітня.

За словами керівника департаменту житлово-комунального господарства Івана Москалика, відповідно до прогнозу погоди на поточний тиждень температура зовнішнього повітря складатиме 16-17 градусів за Цельсієм, а у окремі дні вона досягатиме до 19-20 градусів за Цельсієм, тому  й вирішено відключити опалення не тільки у житлових будинках, а й в об’єктах соціальної сфери.