Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

За внесок у мистецтво “Золотого лева” вручать американському скульптору і поету Джиммі Дарему

Почесного “Золотого лева” за внесок у мистецтво вручать американському скульптору і поету Джиммі Дарему. Таке рішення ухвалила Рада директорів Венеціанської бієнале на чолі з президентом Паоло Бараттою, інформує 112.ua.

“Протягом півстоліття Дарем знаходив нові і переконливі способи боротьби з політичними і соціальними силами, що сформували світ, в якому ми живемо. Водночас він вніс видатний внесок у мистецтво, поєднуючи непоєднуване, змальовуючи альтернативні перспективи. Його роботи, як невидимі промені світла, що відображують натуру художника і змінюють кожного, хто стикається з ними”, — зазначив куратор Венеціанської бієнале Ральф Ругофф.

Дарем неодноразово брав участь у бієнале у Венеції та інших великих міжнародних проектах. Його персональні виставки проходили в Римі, Музеї сучасного мистецтва в Парижі, лондонській галереї Serpentine та інших. У 2016 році художник був удостоєний “Персня імператора” — нагороди міжнародного конкурсу Музею сучасного мистецтва, яка раніше присуджувалася Йозефу Бойсу, Олафуру Еліассону, Максу Ернсту та іншим майстрам.

“Урочиста церемонія вручення нагород Венеціанської бієнале відбудеться 11 травня”, – йдеться у повідомленні.