Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

За останні 3 місяці слідчі Полтавського теруправління ДБР скерували до суду 148 проваджень, — Володимир Тимошко

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у Полтаві, за останні 3 місяці проводять досудові розслідування у понад тисячі кримінальних провадженнях. 148 з них скеровано до суду. Про це розповів директор теруправління Володимир Тимошко, інформує прес-служба відомства.

“Провадження, що вже скеровані до суду, стосуються осіб, які вчинили військові злочини, а також прикордонників та поліцейських”, – сказав Володимир Тимошко.

Зокрема, директор теруправління ДБР повідомив про те, що слідчі вже завершили досудове розслідування відносно начальника конвою одного з ізоляторів тимчасового тримання у Кривому Розі. Його затримали при спробі постачання наркотиків у місця позбавлення волі одразу після того, як перебуваючи в одному з судів міста, він передав засудженому наркотичні засоби та психотропні речовини. У свою чергу засуджений мав розповсюджувати їх на території Криворізької установи виконання покарань №3.

“В ході слідства було доведено, що начальник конвою налагодив злочинний механізм постачання наркотичних засобів у місця позбавлення волі. Його обвинувачують у незаконному збуті наркотичних речовин. Це ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна”, – прокоментував Володимир Тимошко.

Серед інших проваджень, в яких слідчі завершили досудові розслідування, Володимир Тимошко зазначив провадження щодо інспектора прикордонної служби “Вовчанськ” Харківського прикордонного загону, підозрюваного в отримальні справинні хабара у розмірі 800 доларів США за безперешкодне вивезення через кордон до Російської Федерації партії цигарок. Матеріали провадження вже скеровано до суду. У разі доведення вини, прикордоннику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з конфіскацією майна.