Ви тут:
Суспільство 

З початку агресії РФ на Донбасі, внаслідок підриву на мінах постраждало 833 цивільні особи

Про це сьогодні, 3 квітня, під час брифінгу у прес-центрі Міноборони повідомив начальник Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності МО України полковник Максим Комісаров, інформує прес-служба Міноборони України.

“Наразі близько 16 тис. квадратних кілометрів Луганської та Донецької областей, в тому числі й тимчасово окуповані території, містять ділянки місцевості, що несуть мінну небезпеку для населення”, — зазначив Максим Комісаров.

За його словами, найжахливіше те, що втрати та каліцтво цивільного населення, спричинені саме вибухами мін, снарядів, ракет та саморобних вибухових пристроїв, яких на просторі війни не злічити.

“Найскладніша ситуація склалася на Сході України, де вибухонебезпечні предмети, призводять до загибелі та травмування людей. Так з початку збройної агресії Російської Федерації на територіях Донецької та Луганської областей внаслідок підриву на мінах та вибухонебезпечних залишках війни постраждало 833 цивільні особи — 269 загинуло та 564 поранено, з них — 125 дітей: 27 загинуло та 98 отримали поранення”, — наголосив начальник Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності МО України.