Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Я побачила руйнацію статусу Президента та приниження Української держави, – Юлія Тимошенко прокоментувала суперечку Порошенка та Зеленського (ВІДЕО)

Лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко записала відеозвернення до кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка, які напередодні влаштували суперечку у прямому ефірі каналу 1+1.

У відео, яке виклала на своїй сторінці у соцмережі, Юлія Володимирівна закликала політиків залишатися людьми та не оскверняти статус посади Президента.

– Нічний ефір на 1+1. Мене важко запідозрити в симпатіях до когось з двох кандидатів, але це саме той випадок, коли я повинна висловитись. Розумієте, в чому справа… Якою б запеклою та безжальною не була політична боротьба, потрібно пам’ятати про певні моральні «маркери», за які не можна заступати. Я побачила руйнацію статусу посади Президента. Я побачила приниження Української Держави. Я думаю, так само як і я, мільйони українців це бачити не хотіли. Вибори минуть, а нам разом жити в одній країні. Залишаймося людьми. Це найменше, що ми можемо зробити для України, – сказала Юлія Тимошенко.

Щодо розмови Порошенка і Зеленського на 1+1

Нічний ефір на 1+1. Мене важко запідозрити в симпатіях до когось з двох кандидатів, але це саме той випадок, коли я повинна висловитись.Розумієте, в чому справа… Якою б запеклою та безжальною не була політична боротьба, потрібно пам’ятати про певні моральні «маркери», за які не можна заступати.Я побачила руйнацію статусу посади Президента. Я побачила приниження Української Держави. Я думаю, так само як і я, мільйони українців це бачити не хотіли.Вибори минуть, а нам разом жити в одній країні. Залишаймося людьми. Це найменше, що ми можемо зробити для України.PS: Хто раптом пропустив феєричну розмову Порошенка і Зеленського – посилання на новину і відео в першому коменті.

Опубліковано Юлією Тимошенко Пʼятниця, 12 квітня 2019 р.