Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Вихованці Полтавської дитячої музичної школи № 1 презентували свої таланти та досягнення (ФОТО)

Щороку заклади естетичного виховання міста проводять подібні заходи, аби презентувати свою роботу за минулий рік. 11 квітня відбувся звітний концерт Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені Платона Майбороди.

Цього вечора на глядачів, які вщент заповнили залу палацу дозвілля «Листопад», чекав чудовий концерт за участю вихованців усіх відділв музичної школи, дарували своє мистецтво і викладачі школи. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко зауважила, що дитяча музична школа № 1 є однією із найкращих шкіл естетичного виховання:

– Дитяча музична школа № 1 є однією із найбільших у місті. Нині у школі виховуються 917 учнів і бажаючих займатися саме у цій школі щороку зростає. Саме тому виникла необхідність збільшити викладацький штат закладу і цьогоріч, за підтримки міськоі ради, буде додано 5 штатних одиниць.

Привітати із успіхами музичної школи, на захід завітали і представники депутатського корпусу міської ради Олександр Глазов та Світлана Нестуля.

Депутат міської ради Олександр Глазов наголосив, що міська влада підтримує заклади естетичного виховання. Це стосується і ремонтних робіт і технічного забезпечення:

– Полтавська міська рада підтримує заклади естетичного виховання міста. Це важливо, аби наші юні полтавці мали змогу розвиватися, – говорить депутат. – Цей звітній концерт – можливість для дітей проявити свій талант. Ми бачимо скільки талановитих дітей у нашому місті! Вихованці цієї школи представляють наше місто на обласному та всеукраїнському рівнях.

На важливості підтримки закладів естетичного виховання наголосила депутат міської ради Світлана Нестуля:

– Інтелектуально та культурно розвинуте молоде покоління – це запорука того, що Полтава в близькому майбутньому стане цивілізованим містом. Саме від цих дітей уже завтра залежатиме, чи буде вона топтатися на місці, чи рухатиметься в правильно обраному напрямку.

За виховання дітей, любов до своєї справи, колективу дитячої музичної школи № 1 під час заходу вручили подяку виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Дитяча музична школа № 1 імені Платона Майбороди – єдина музична школа, де є хореографічний клас. Однією із його вихованок є 10-річна Настя Козіна:

– Я займаюсь у театрі народного танцю «Барви» уже 4 роки. Мені це дуже подобається.. З колективом ми представляємо наше місто на різних конкурсах і виборюємо призові місця.

Нагадаємо, Полтавська дитяча музична школа №1 імені Платона Майбороди – найстаріша в області. Заснована у 1918 році як дитяча студія при музичному технікумі, згодом вона стала окремим навчальним закладом. Сьогодні у школі діють 7 відділів: фортепіанний, народний (баян, акордеон), народний-струнний ( бандура, домра, гітара), струнно-смичковий, відділ духових та ударних інструментів, естрадний, теоретичний та театр народного танцю «Барви».