«Ворскла» зазнала 13-ї поразки у чемпіонаті України

Чорна смуга невдач полтавців триває.

Виїзний матч проти «Арсенал-Київ» розпочався у спокійному темпі – команди не поспішали форсувати події. Перший момент у зустрічі виник лише 22-й хвилині – Кадимян опинився на ударній позиції, але йому не вдалося пробити повз кіпера полтавців Ткаченка, який врятував свою команду. Ще кращий момент кияни втратили вже на останніх хвилинах тайму: все той же Кадимян потужно пробив по воротах «Ворскли» з меж штрафного – м’яч влучив у поперечину.

Після перерви «Арсенал» таки досягнув свого. Єдиний забитий у зустрічі м’яч на рахунку Владислава Калитвинцева, якому вдалося влучили з штрафного у самісіньку «дев’ятку» – 1:0.

«Ворскла» у другій 45-хвилинці мала реальний шанс відновити статус-кво на табло, однак кіпер «Арсенал-Київ» Підківка потягнув прицільний удар Габелка зі штрафного наприкінці матчу.

Слід відзначити той факт, що полтавці догравали матч у меншості – на 82-й хвилині Сапай отримав друге попередження.

Таким чином безвиграшна серія полтавської «Ворскли» триває вже 127 днів.