Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбулася прем’єра театру стедентів-педагогів «Глобус» за творами Миколи Гоголя

У малому актовому залі студенти-філологи продемонстрували своє бачення й розуміння творів нашого славетного земляка Миколи Васильовича Гоголя. Постановка (уривки з «Травневої ночі», «Ревізора») студентського театру «Глобус» факультету філології та журналістики були приурочені до дня народження Гоголя, на честь якого кафедра світової літератури з 1 по 3 квітня успішно провела Міжнародну науково-практичну конференцію. Режисерами-постановниками виступили студентки Вікторія Маліченко (2 курс) та Дар’я Панченко (1 курс), художній керівник – доцент кафедри світової літератури Наталія Тарасова.

Про це повідомили у ПНПУ ім. В.Г. Короленка.

Актори театральної студії «Глобус» порадували глядачів своєю майстерною грою. Особливо здивував Едуард Попович (виконавець головної ролі – Хлестакова). Переконливою була і гра Олександра Бурмаки (Городничий), Тетяни Титар (Анна Андріївна), Володимира Годуна (Добчинський), Валерії Маліченко (Марія Антонівна).

Під час вистави панувала «гоголівська» атмосфера, цьому сприяли якісні декорації та костюми.

З вітальним словом до студентів-акторів звернулася декан факультету філології та журналістики Оксана Кирильчук, яка виразила сподівання на зустрічі з талановитою молоддю в майбутніх постановках «Глобуса» і побажала акторам, постановникам та художньому керівникові творчих злетів і досягнень.