Ви тут:
Відео Суспільство 

Українські військові пілоти провели навчання у різних метеорологічних умовах (ВІДЕО)

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка Повітряних Сил Збройних Сил України, що на Хмельниччині, протягом двох днів поспіль відбулись чергові льотні зміни. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Екіпажі на літаках типу Су-24М, Су-24МР і Л-39 відновлювали навички техніки пілотування, навігації, бойового застосування у складних та простих метеорологічних умовах як вдень, так вночі.

За планом льотних змін визначені екіпажі відпрацьовували завдання у хмарах та за хмарами з використанням посадкових систем, здійснили польоти в районі пілотажу та за маршрутами на висоті від 200 до 2750 метрів. Крім того, вдосконалили навички прицілювання та бомбометання, виконали залікові польоти на перевірку окремих екіпажів до виконання бойових дій.

“Командир бригади військовий льотчик першого класу полковник Євген Булацик високо оцінив дії, зокрема, льотчиків і штурманів, інженерно-технічного складу, підрозділів батальйону аеродромно-технічного забезпечення, зв’язку, групи керівництва польотами, що в комплексі дало змогу на якісно високому рівні досягнути мети льотних змін. Загалом, за два льотні дні було виконано майже півсотні польотів, загальний наліт сягнув близько 30 годин”. – йдеться у повідомленні.