Ви тут:
Суспільство 

Українські військові обговорили з представниками США Стратегії розвитку Повітряних Сил ЗСУ

У Вінниці відбулась робоча зустріч з розробки Стратегії розвитку Повітряних Сил ЗС України за участю представників США. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Американську делегацію представляли пан Майкл МакКарті — координатор групи з питань управління у сфері оборони та майор Бред Фішер — представник Військово-повітряних сил США. Українську делегацію очолив генерал-лейтенант Аркадій Вашутін — перший заступник командувача Повітряних Сил ЗС України.

Щоб охопити усі напрямки діяльності виду, з української сторони до участі в заході залучили представників управління бойової підготовки, авіації, логістики, управління оборонного планування, оперативного управління, управління персоналу, Харківського національного університету Повітряних Сил імені І.Кожедуба, фінансистів та науковців.

Як прокоментували в Командуванні Повітряних Сил, українські авіатори активно нарощують співпрацю з закордонними партнерами. Адже за основу Стратегії розвитку Повітряних Сил ЗСУ береться досвід провідних країн світу. Напрацювання робочих матеріалів проводиться відповідно до методик і практик НАТО.

“Американська сторона поділилась власним досвідом реформування Повітряних Сил США, надала практичні поради й пообіцяла й надалі сприяти у вирішенні проблемних питань”, – йдеться у повідомленні.