Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Українські прикордонники затримали грабіжника, який намагався втекти до Росії

В пункті контролю залізничного сполучення “Хутір-Михайлівський” прикордонники Сумського загону виявили громадянина, який намагався перетнути державний кордон з чужим паспортом. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Під час оформлення потяга “Кишинів-Москва” прикордонники виявили чоловіка, який під час прикордонного контролю надав для перевірки паспорт громадянина України, що викликав сумніви щодо приналежності пред’явленого документа даній особі.

Надалі, за результатами перевірки документа, прикордонники з’ясували, що цей паспорт чоловіку не належить. Крім цього, правоохоронці виявили ознаки переклейки першої та другої вікових фотокарток.

Наразі чоловіка затримали на 3 доби для з’ясування усіх обставин інциденту. Також попередньо з’ясували, що на даний час відносно нього тривають кримінальні провадження за ч. 2 ст. 186 (грабіж), ч. 2 ст. 187 (розбій) КК України та обраний запобіжний захід – підписка про невиїзд.

“За спробу незаконного перетинання державного кордону України на громадянина складені адміністративні матеріали за ст. 204-1 КУпАП. Крім того, до компетентних правоохоронних органів буде направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України”, – йдеться у повідомленні.