Ви тут:
Відео Кримінал Суспільство 

Українські прикордонники на КПВВ “Чонгар” затримали бойовика з так званого батальйону “Сомалі” (ВІДЕО)

Днями оперативні підрозділи Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби спільно зі співробітниками СБУ в АР Крим та Севастополь та Національної поліції в КПВВ “Чонгар” виявили чоловіка, який причетний до незаконних військових формувань. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Під час бесіди з 46-річним громадянином, правоохоронці встановили, що у 2014 році протягом двох місяців він працював в Луганській області водієм одного з “комендантів”. Не отримавши за період роботи зарплатні, він звільнився, однак пізніше знову працевлаштувався у місцевий комісаріат. У подальшому, на запрошення знайомого, затриманий вступив до штурмового батальйону “Сомалі” під керівництвом тоді ще живого “Гіві”, який безпосередньо і проводив інструктаж новоприбулих. Отримавши позивний “Чингіз” і маючи відповідний досвід, йому доручили завдання опікуватися підготовкою особового складу для несення служби на контрольно-пропускних пунктах так званих “республік”.

Через деякий час розчарувався у службі та ідеях фейкових республік, тому звільнився та працював у Алчевську охоронцем. Маючи не високу заробітну платню, у пошуках кращого життя вирушив до Москви. Але умови праці його не задовольнили і він через Керченський міст, а потім і через адмінмежу намагався потрапити до Києва для пошуку роботи.

“На цей час затриманому в порядку статті 208 КПК України повідомлено про підозру у вчиненні злочину, відповідальність за який передбачено статтею 258-3 ККУ. Тривають слідчі дії”, – йдеться у повідомленні.