Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Українські контррозвідники затримали пропагандистку, яка закликала створити так звану “Запорізьку народну республіку”

Співробітники Служби безпеки України заарештували проросійську інтернет-пропагандистку, яка в соціальних мережах закликала до створення так званої “Запорізької народної республіки”. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканка Запоріжжя адмініструвала ресурс “Запорожская народная республика” та розповсюджувала проросійські деструктивні публікації, у тому числі матеріали із закликами до позбавлення України виходу до Азовського та Чорного морів через створення на території південно-східних областей фейкової “Новоросії”.

“За результатами проведення співробітниками СБУ невідкладних слідчих дій інтернет-активісту затримано, вилучено технічні засоби здійснення протиправної діяльності. Розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України), за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років”, – йдеться у повідомленні.