Ви тут:
Суспільство 

У Skype знайшли неприємну помилку

Користувачі Skype на платформі Android зіткнулися з неприємною помилкою – додаток автоматично відповідає на всі виклики.

Як повідомляє ITC.ua, швидше за все, ця помилка з’явилася в Skype ще кілька місяців тому. Перші згадки про неї почали з’являтися ще в січні. Ймовірно, збій з’явився ще разом з випуском січневого оновлення програми. Але тоді мова йшла про поодинокі випадки, а тепер вона зачіпає вже велика кількість користувачів. На форумах підтримки Microsoft з’являється все більше скарг на неправильну роботу Skype.

Поки що немає обхідний можливості запобігти автоматичні відповіді на виклики в Skype для Android. Навіть відключення опції «Автоматично відповідати на вхідні дзвінки» не вирішує проблему. Користувачам, які піклуються про свою приватності, можна порекомендувати лише повністю видалити додаток зі своїх мобільних пристроїв і дочекатися випуску виправленої версії. Судячи з усього, чекати появи оновлення, що виправляє цю помилку, залишилося вже не дуже довго. Фахівці Microsoft вже виявили причину збою і працюють над випуском патча з його усуненням.