Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині визначили переможця конкурсу на посаду директора місцевого краєзнавчого музею

09 квітня в конференц-залі Пирятинської загальноосвітньої школи № 4 відбулося друге засідання конкурсної комісії з відбору кандидатур на заміщення посади керівника Пирятинського краєзнавчого музею. Член комісії Аліна Мірошніченко внесла пропозицію приймати рішення щодо кандидата відкритим голосуванням. Решта членів підтримали цю пропозицію.

Про це повідомили у Пирятинській міській раді.

Нагадаємо, що на першому засіданні конкурсної комісії було вирішено допустити до участі у другому засіданні Купріян Наталію Геннадіївну, яка сьогодні презентувала стратегію розвитку закладу. Основним напрямком стратегії є перетворення музею на потужний науковий та культурний центр. Наталія Купріян поділилася планами на майбутнє. Зокрема, це створення електронного архіву музейних колекцій та власного веб-сайту, запровадження велосипедних та пішохідних екскурсій, розширення сфер діяльності, шляхом розробки нових додаткових послуг: розважальних, інформаційних, освітніх тощо.

Під час засідання член комісії Аліна Мірошніченко запропонувала Наталії Купріян створити сторінку музею у мережі „Фейсбук“ для більш ширшого інформування населення про роботу та заходи, які проводяться в закладі. Також рекомендувала взяти участь у Громадському бюджеті.

Ніна Клітко зауважила, що приміщення в якому розташований музей замале і при можливості його потрібно розширити. На що керуючий справами виконкому міської ради Лариса Кочур зазначила, що міською радою планується облаштування виставкового залу у районному Будинку культури, який незабаром перейде у власність об’єднаної громади.

У підсумку співбесіди з кандидатом Лариса Кочур, як голова конкурсної комісії, наголосила, що перспективний план, презентований Наталією Геннадіївною, наповнений цікавими заходами, але вони потребують інтенсивної роботи і її, як керівника, і трудового колективу, а також фінансування. Виконання керівником закладу перспективних планів є однією з умов контракту, як це передбачено Положенням про конкурс.

За результатами голосування Наталію Купріян визнано переможцем конкурсу на посаду директора Пирятинського краєзнавчого музею. Рішення прийнято одноголосно. Тож впродовж трьох робочих днів з дня визначення переможця міським головою буде видано розпорядження про призначення на посаду та укладено строковий трудовий договір (контракт) терміном на п’ять років.

поширити новину: