Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині працівники міськради та поліції проводять нічні рейди у місцях відпочинку молоді

У Пирятинській міській раді відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, дітей, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при виконкомі міської ради. Члени координаційної ради затвердили план роботи координаційної ради на 2019 рік.

Про це повідомляє Пирятинська міська рада.

Про заходи з профілактики злочинності та правопорушень серед дітей та молоді доповіла головний спеціаліст з питань захисту прав дітей при виконкомі міської ради Інна Грицай, яка повідомила, що виконкомом міської ради прийняте рішення від 19.12.2018 № 416 „Про обмеження перебування дітей у закладах сфери розваг, громадського харчування“. Це рішення обмежує перебування в таких закладах у вечірній та нічний час без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють, дітей віком до 16 років з 22 години вечора до 6 години ранку на території Пирятинської ОТГ. На виконання цього рішення робочою групою у складі працівників поліції та спеціалістів міської ради проводяться рейдові перевірки у вечірній та нічний час у місцях відпочинку молоді. Також проведена робота з суб’єктами господарювання щодо недопущення продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Спільно з представниками закладів загальної середньої освіти також обговорені профілактичні заходи, які проводяться та необхідність покращення роботи з батьками учнів. Особливо це стосується тих батьків, які мало часу приділяють вихованню дітей та не відвідують батьківські збори.