Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчають 11 професіям

Мешканці обласного центру і Полтавського району, що перебувають на обліку в службі зайнятості, у супроводі фахівців Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості, нещодавно побували на Дні відкритих дверей державного навчального закладу «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Професії, яких тут можна безкоштовно набути, допомагали презентувати слухачі, які вже навчаються за різними фахами.

Про це повідомили у Полтавському центрі зайнятості.

З вітальним словом до численних гостей звернувся директор ЦПТО Володимир Онацько. Презентуючи навчальний заклад, очільник центру ознайомив присутніх з завданнями професійно-технічної освіти, спеціалізацією центру, напрямками та пріоритетами професійного навчання в контексті реформування Державної служби зайнятості.

На продовження теми методист центру Лілія Жила детально розповіла про освітні послуги, що надаються навчальним закладом, специфіку кожної професії, та провела по приміщеннях навчального центру, кабінетах, лабораторіях. майстернях.

Нині Полтавський центр професійно-технічної освіти ДЦЗ здійснює ліцензоване навчання за 11 професіями, зокрема: оператор поштового зв’язку; касир торговельного залу; продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів; швачка; кравець; закрійник; офісний службовець (бухгалтерія); в’язальниця трикотажних виробів та полотна; електромеханік торговельного та холодильного обладнання; слюсар з механоскладальних робіт.

У ході екскурсійного ознайомлення гості мали можливість наочно побачити сучасну матеріально-технічну базу закладу, пересвідчитись в високому професійному рівні викладацького складу, безпосередньо поспілкуватися з слухачами, які зараз проходять навчання.

Найбільше учасників профорієнтаційного заходу зацікавили можливість, особливості та переваги дистанційного навчання в Державному навчальному закладі «Полтавський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».