Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві триває ремонт 3-ї міської клінічної лікарні (ФОТО)

Будівлі Комунального підприємства «3-а міська клінічна лікарня» – понад 50 років. Лікарня давно потребувала капітального ремонту, а застаріле обладнання – заміни. Жодних будівельних робіт, жодного нового обладнання до того часу не відбувалось. Тепер же тут на фінішній прямій виконання зовнішніх ремонтних робіт та триває активна робота внутрішніх.

3 квітня перший заступник міського голови Андрій Лямін з робочими візитом відвідав 3-у міську клінічну лікарню, де нині тривають ремонтні роботи. Він поспілкувався з директором закладу та будівельниками, а також перевірив хід виконання робіт. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Директор установи Анатолій Рудич зауважив: з передачею закладу у комунальну власність міста, лікарня отримала друге життя. Нарешті ми отримали змогу зробити нашу лікарню сучасною, та такою, яка відповідає усім нормам та стандартам:

– Ситуація в лікарні кардинально змінилася: уже повністю відремонтований дах, виконані роботи по утепленню фасаду, відремонтовано вхідну групу закладу. Наразі ведуться внутрішні роботи. Також зараз у роботі створення травматологічного пункту та реконструкція приймального відділення, відповідно до вимог нової медичної реформи., – розповів директор медзакладу.

Перший заступник міського голови Андрій Лямін говорить: галузь охорони здоров’я є однією із пріоритетних у місті та додає: умови для обслуговування полтавців у лікарні повинні бути якнайкращі:

– З міського бюджету на ремонтні роботи було спрямовано 15 мільйонів гривень. Ці роботи розпочались ще у минулому році. Ми бачимо, що вже відремонтовано вхідну групу, зроблено пандус, враховані умови пересування для маломобільних груп населення, – зауважив перший заступник. – Наразі активно ведуться внутрішні роботи. Все це робиться задля того, аби полтавці мали змогу отримати весь спектр медичних послуг на найвищому рівні.

Андрій Лямін також додав: у медзакладі скоро буде функціонувати ліфт для транспортації хворих, відсутність якого у лікарні – надзвичайно велика проблема. Нині ж його будівництво уже завершено.

Ремонтні роботи у медичному закладі планують завершити до 1 червня 2019 року. Та на цьому оновлення лікарні не зупиниться, адже в планах – реконструкція і інших відділень медзакладу.

Довідково:

Комунальне підприємство «3-я міська клінічна лікарня» Полтавської міської ради складається з стаціонару на 170 ліжок. Тут діють хірургічне, травматологічне, терапевтичне та неврологічне відділення. Лікарня обслуговує мешканців Полтави, зокрема мікрорайонів Левади, Ліску, Климівки та районів, що знаходяться поруч.