Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розповідатимуть про аутизм

2 квітня світ відзначає Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму (World Autism Awareness Day). Цю дату було встановлено резолюцією Генеральної асамблеї ООН від 21 січня 2008 року з метою підкреслення необхідності допомагати людям з цим невиліковним розладом, а також підвищення рівня їх життя.

У світі в цей день традиційно підсвічують головні споруди: хмарочоси в мегаполісах США, Ейфелеву вежу у Парижі, Біґ-Бен у Лондоні, Оперний театр та Ратушу у Львові, проводять різноманітні акції, кінопокази, лекції, флешмоби тощо.

У Полтаві волонтери загону «Єдність» Української медичної стоматологічної академії (вони упродовж чотирьох років підтримують дітей, які потребують особливої уваги – дітей-сиріт, онкохворих, дітей з інвалідністю, дітей, які знаходяться на тривалому лікуванні у ДМКЛ Полтава) підготували акцію «Полтава в блакитному», яка відбудеться в рамках проекту «ЗДОРОВІ МИ –ЗДОРОВА УКРАЇНА» 1-2 квітня 2019 року, йдеться у соцмережі.

Зокрема, заплановано:

  • 1 квітня (з 16.00) пофарбувати дитячий майданчик у блакитно-сині кольори, який знаходиться на вул. Лесі Українки (оскільки блакитний – це колір людей з аутизмом);
  • 2 квітня з 14.00 до 16.00 – соціально-інформаційний захід на Театральній площі міста, під час якого волонтери будуть розповідати про аутизм, поширювати інформаційні листівки, роздавати наліпки і блакитні повітряні кульки, стрічки та іншу символіку цього дня.