Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обрали 25 учасників «Програми молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування»

50 зареєстрованих, 34 учасників співбесіди та, з-поміж них, 25 тих, хто проходитиме стажування в управліннях та відділах виконавчого комітету. У Полтаві розпочалася реалізація молодіжного проекту «Програма молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування м.Полтава».

У Полтавському міськвиконкомі відбулося засідання конкурсної комісії щодо визначення учасників «Програми молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування м.Полтава».

Серед тих, хто виявив бажання дізнатися, що таке робота в органах місцевого самоврядування, – студенти з різних вишів міста та молоді люди віком до 35 років, повідомили у Полтавській міській раді.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Бабенко розповіла, що для співбесіди було обрано 34 учасники. Обирали їх, попередньо вивчивши надану інформацію в анкетах та мотиваційних листах:

– Серед учасників співбесіди дуже багато талановитих, розумних та амбітних молодих людей, які хочуть не просто побачити роботу в органах місцевого самоврядування, а дійсно здобути певний досвід, можливо й принести якісь свої ідеї.

Потенційні учасники проекту мали змогу обрати для себе управління та відділ, де вони хотіли б пройти стажування. Загалом, на розсуд учасників було запропоновано близько 30 структурних підрозділів виконкому.

Депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов розповів, що під час співбесіди члени комісії цікавилися саме мотивацією учасників: для чого їм потрібний цей досвід та які плани в молоді на майбутнє щодо своєї професійної діяльності:

– Дуже приємно, що серед учасників люди, які чітко знають, для чого їм потрібне це стажування. Не було таких людей, які прийшли просто із цікавості, – зазначив Олександр Глазов. – Реалізація цього проекту дозволить їм набути знань, вмінь і навичок роботи в органах місцевого самоврядування, сприятиме розвитку управлінських здібностей. Саме людей, в яких ми помітили найбільший потенціал, ми і обрали до участі в молодіжному проекті. Це чудовий старт для молоді та можливість проявити себе та в майбутньому самореалізуватися.

За результатами співбесіди обрано 25 учасників проекту. Уже невдовзі вони розпочнуть стажування в управліннях та відділах, яким вони надали перевагу. Стажування триватиме протягом одного місяця. Загалом за час стажування учасники проекту мають відпрацювати не менше 30 годин. А по завершенню програми – відзвітувати про проведену роботу.

Найкращі учасники проекту отримають сертифікати та будуть зараховані до кадрового резерву органів місцевого самоврядування.