Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обговорюють можливість відкриття Інформаційного центру Представництва ЄС в Україні

26 березня у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася зустріч із делегаткою Представництва Європейського Союзу в Україні.

Метою візиту стало обговорення можливості відкриття Інформаційного центру Представництва ЄС в м. Полтава та перспективи співпраці з університетом, повідомляє прес-служба університету.

За словами Ірини Стаднійчук (відділ преси та інформації Представництва ЄС в Україні), Інформаційний центр має стати освітнім, ціннісним осередком Європейського Союзу, який діятиме з метою популяризації демократичних і громадянських практик. Діяльність центру буде спрямована: на формування європейського іміджу міста, сприяння інтеграції України в європейський соціокультурний простір; співпрацю з випускниками Єврошкіл і Євроклубів; створення можливостей для отримання регіональною громадськістю інформації про основні засади європейської моделі розвитку.

Нагадаємо, представник Представництва ЄС в Україні Ірина Стаднійчук нещодавно відвідала Полтавську державну аграрну академію.