Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві хочуть реалізувати ідею загиблого тренера з боксу

Обласний центр Полтавщини може отримати «Соціально-розвиваючий центр для розвитку дітей та молоді».

Відповідну електронну петицію створили на сайті міської ради Полтави. Її автор – Морозова Катерина Павлiвна.

“Шість років тому у селі Піски Лохвицького району Решетило Сергій організував дитячий спортивний клуб з кік-боксингу «ГО Ахіллес». Будучи інвалідом ІІ групи, він на свою власну пенсію закуповував спортивне спорядження. Потім до цього долучились місцеві підприємці та депутати районної й сільської ради. Так створилась чудова спортивна матеріальна база (спортивний інвентар). Діти тренувались, у Полтаві приймали участь у спортивних змаганнях, займали призові місця. Бажаючих дітей ставало все більше і більше. Міський голова СМТ Заводське (раніше Червонозаводське) запропонував перевезти клуб до їхнього щойно збудованого спортивного центру.
Сергій став студентом Полтавського НПУ імені В.Г.Короленка. Та два роки тому загинув повертаючись з тренування (його збив місцевий таксист), – йдеться у тексті електронної петиції №318.

За словами автора документу, було вирішено відкрити у Полтаві «Соціально-розвиваючий центр для розвитку дітей та молоді». Робота центру буде спрямована на спорт (кік-боксинг, бокс, самооборона) та хореографію (різних напрямків).

Щоб втілити у життя дану ідею, нам необхідне у Полтаві комунальне приміщення 100-150 м.кв.”.

Також відбуватимуться заняття з дітьми-сиротами, з дітьми із багатодітних сімей.